Krakowska Szkoła Biznesu UEK to wyspecjalizowana jednostka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, założona w roku 1991. Przedmiotem działalności Szkoły jest dydaktyka, obejmująca studia MBA, studia podyplomowe, wszelkiego rodzaju kursy, a także działalność badawcza, konsultingowa i wydawnicza.
Kontakt:
Biuro Studiów Podyplomowych KSB UEK
tel. 12 293 55 61 - mgr Karolina Dąbek
tel. 12 293 75 98 - lic. Alina Ławicka
tel. 12 293 75 96 - mgr Renata Wójcik
tel. 12 293 50 29 - mgr Anna Juszczyk
tel. 12 297 59 75 - lic. Tomasz Bem
e-mail: ksb@uek.krakow.pl
Kryteria przyjęć:
- uczestnikami studiów mogą być osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych: licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.
- posiadać doświadczenie zawodowe (minimum 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym).
Etapy rekrutacji:
- założenie konta na irk.uek.krakow.pl oraz uzupełnienie formularza osobowego na irk,
- wpłata opłaty rekrutacyjnej - w tytule przelewu prosimy o wpisanie: Rekrutacja KSB UEK,
- w przypadku delegowania pracownika przez zakład pracy oraz w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej należy uzupełnić kartę zgłoszenia (plik do pobrania), (bez karty zgłoszenia Uniwersytet nie będzie wystawiał faktur na firmę). Opłata rekrutacyjna może zostać wpłacona przez firmę wraz z opłatą za I semestr studiów,
- rozmowa rekrutacyjna z kandydatami na studia. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest przez Komisję Rekrutacyjną w KSB UEK w Krakowie. Jej głównym celem jest poznanie profilów zawodowych kandydatów, ich motywacji oraz celów, jakie chcą osiągnąć w przyszłości.
Po zamknięciu rekrutacji do wszystkich osób, które zapiszą się na studia wyślemy e-mail z informacją o wyniku rekrutacji oraz pozostałe informacje związane z uruchomieniem kierunku i harmonogramem opłat (lub listownie fakturę pro-forma na firmę).
W przypadku nieuruchomienia danego kierunku studiów z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń, opłata rekrutacyjna jest zwracana.
W uzasadnionych przypadkach, takich jak działanie siły wyższej, zagrożenie epidemiczne lub zmiany obowiązujących aktów prawnych czy wewnętrznych uregulowań Uczelni, kierownik jednostki może podjąć decyzję o zmianie organizacji studiów w trakcie ich trwania, w tym wprowadzenia zmian w planie studiów, harmonogramie zajęć, wydłużeniu okresu studiów lub przeprowadzeniu zajęć w formie zdalnej. Zmiany te mogą być konsultowane ze słuchaczami, przy czym ostateczną decyzję podejmuje kierownik jednostki.